Aurela Hoxha dhe Florian Agalliu surprizojnë me dashuri në bjeshkë

U mblodh bordi për ‎dashuri në bjeshkët e nëmuna, është statusi më i fundit në facebook nga aktori dhe prezantuesi i njohur televiziv, Florian Agalliu. Ai ka postuar këtë foto nga projekti i ri televiziv i Aurela Hoxhës, dhe që pritet të transmetpohet së shpejti pra në sezonin e ri televiziv. Nuk dihen më shumë detaje rreth përmbajtjes dhe për çfarë dashurie do të flasin dy personazhet e njohur të ekranit, të cilët përveç linjave perfekte fizike, kanë arritur dhe një experience personale si kërcimtarë të “Dancing with the stars”.