As maskë as doreza, Beatrix Ramosaj topless nga shtëpia për të sfiduar Covid-19

Beatrix Ramosaj ka vendosur të publikojë në llogarinë e saj në ‘Instagram’ disa foto nga shtëpia në të cilat shfaqet mjaft tërheqëse, si një sfidë që i bën Covid-19.

Këngëtarja ka pozuar para pasqyrës pa bluzë, teksa një pjesë të trupit e ka mbuluar me duart e saj.

“Më falni, nuk mund të dëgjoj pas volumit të flokëve të mia!”, ka shkruar Ramosaj në postimin e saj të fundit, i cili ka marrë shumë pëlqime nga fansat, ndërsa shfaqet duke mbuluar gjoksin pas zmadhimit me ndërhyrje estetike.
E01613CC-2960-480B-84AE-3E57499D02BC

Shumë prej tyre kanë komplimentuar format tërheqëse të këngëtares, e cila në këto pamje është shfaqur mjaft provokuese, duke sfiduar Koronavirusin me sensualitetin e saj, pa pasur nevojën e mashkës apo dorezave mbrojtesë.

79C0DBB8-928A-4550-9CAE-38F60F87ED40

Kujtojmë se Beatrix është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë momente të ndryshme nga udhëtimet dhe përditshmëria e saj, por nuk dihet se kur do të kthehet në muzikë me ndonjë projekt të ri. /Panoramaplus.al