Artjola Toska feston ditëlindjen, nuk do e besoni moshën e saj

Këngëtarja Artjola Toska ka festuar ditëlindjen më 25 shkurt, ndërkohë marrë shumë urime nga miqtë dhe fansat. Vetë artistja postoi në Instagram foton e tortës surprizë, duke falenderuar të gjithë ndjekësit për urimet. Sipër tortës mungonin qirinjtë me shifrën e viteve që bëri Artja. Sipas biografisë që gjendet në internet Toska ka lindur më 25 shkurt 1975, që do të thotë se festoi 43 vjetorin.