Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve

Është arrestuar pak më parë koreografi i njohur shqiptar Albi Nako. “Xing.al” ka siguruar një video ekskluzive nga momenti kur Nako ndodhet në një event, dhe forcat e rendit hyjnë me shpejtësi midis turmës për të arrestuar koreografin. Me maska dhe armë në duar, forcat e rendit kanë shokuar të pranishmit ndërsa Nako nuk shihet t’u ketë bërë rezistencë. Nuk dihet ende arsyeja e arrestimit të koreografit, por na mbetet të presim edhe pak për ta mësuar.

Albi-Nako-1