Armina Mevlani ndan foton me bikini, por vëmendjen e merr përshkrimi krah saj

Armina Mevlani ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve jo vetëm me stilin e veçantë, por dhe format fizike.

Blogerja ka treguar me postimet e ndryshme shijet mjaft ndryshe dhe që e dallojnë nga të tjerët.

Së fundmi Armina ka publikuar një foto të trupit të saj me bikini, krah së cilës ka shkruar: “Venus, siç më quan ai”.

Ndjekësit e Mevlanit e kanë pëlqyer menjëherë këtë postim ku kanë tërhequr si gjithmonë vëmendjen format fizike dhe përshkrimi krah fotos.

View this post on Instagram

Venus as he calls me

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

revistawho.com