Armend Rexhepagiqi nuk ndalet, pas Tuna Sejdiut duet me…

Armend Rexhepagiqi iu rikthye skenës dhe paraqitjeve publike. Albumi ‘Fortuna’ që mban vulën e tij dhe të Aidës vuri në pah se sa shumë i mungonte skenës muzikore përgjatë kësaj kohe dyshja e njohur. Por, Armendin shumë shpejt do e shohim në një tjetër duet.

Armend-2

Pas ripërpunimit të ‘Harrova’ me Tunën, këngëtari i ka bashkuar forcat për një projekt muzikor me Mentor Hazirin. Ka qenë ky i fundit që ka zbuluar lajmin përmes një postimi në Instagram, shkruan Prive. Mezi po e presim këtë bashkëpunim!