Armela Hyseni Vs Xheni Brahaj vithet apo gjoksi vlen më shumë?

Armela-Hyseni-2

Vajzat e showbiz-it shpesh postojë foto ku ekspozojnë asetet e tyre fizike, por cila pjesë e trupit ka më shumë vlerë sa i takon dukjes seksi. Bazuar në postimet e fundit, ish-lojtarja e “Big Brother” Armela Hyseni na tregon se më të rëndësishme për të janë vithet, ndërsa balerina dhe asistentja aktuale e Arian Çanit në “Zonë e Lirë”, Xheni Brahaj ka zbuluar gjoksin si armën më të forte të pamjes së saj. Kush ju duket më bukur?