Armela e “Big Brother” me super buzë të trasha, efekti i grimit apo…?

Armela-Hyseni-2

Armela Hyseni e “Big Brother” ka ndarë me miqtë një foto të fundit, duke shijuar jetën e natës. Modelja duket shumë në formë dhe më shumë nga gjithçka në pamje i bien në sy buzët. Shumë fansa të saj pyesin nëse është efekti i grimit, ajo mund t’i ketë fryrë me ndërhyrje? Përgjigjen mund t’jua japë vetë Armela.