Arjoni dhe Serena paskan kaluar një Shën Valentin që nuk harrohet!

Siç edhe dihet, Arjoni nuk gjeti dashurinë në “Përputhen” por jashtë menjëherë me të mbaruar aventura në program.

U bënë tash e disa muaj që ai është në një lidhje me modelen e njohur Serena Sula.

ërmes rrjeteve sociale çiftin e kemi parë shumë aktiv por gjithmonë të pandarë nga njëri-tjetri.

E dy ditë më parë, ata kanë festuar Shën Valentinin e parë bashkë.

Momentet më të bukura i kanë ndarë përmes një inserti shumë simpatik që përfshinë copëza nga festa romantike e plot pasion e të dy dashuruarve. /Prive.al