Ardit Çuni e thotë troç: Ja kush ikën këtë javë nga DWTS, finalja mes meje dhe…

Këngëtari Ardit Çuni është shprehur i sigurt se do të jetë ai fituesi i Dancing With The Stars.

Ai u shpreh se në finale do të jetë një garë e fortë mes tij dhe Elhaidës, duke theksuar se e vlerëson shumë disiplinën e artistes.

Ardit Çuni: Mendoj që këtë javë rrezikon Arbri, javën tjetër Salsano, do isha midis Megit dhe Julkës dhe pastaj i bie që po shkojmë drejt finales. Nëse e kam të saktë renditjen mendoj që jemi në këto ujëra.

Kush mendon se fiton?

Arditi: Unë s‘kam ardhur që të shoh muret.

Kush do jetë çifti tjetër përballë jush?

Arditi: Mendoj që gara e fortë është midis meje dhe Elhaidës, edhe nga rezultatet midis ne të dyve, unë e vlerësoj shumë disiplinën e Elhaidës, por unë them një gjë tjetër, që unë bëj në skenë.

Top Channel