Arbana Osmani zbulon djalin që e bën të lumtur

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, ka zbuluar për fansat e saj se e ka nisur javën nën shoqërinë e njerëzve më të dashur.

Arbana-Osmani-3

Fillimisht Arbana ka publikuar në “Instastory” një foto të mikeshës së saj të ngushtë, Xhemi Shehut, duke treguar se e ka bërë të hajë mish.

Arbana-Osmani-2

Më pas, moderatorja ka postuar një foto tjetër shumë të ëmbël me të birin e saj. Aty Arbana shfaqet me Jonin teksa e përqafon dhe në të shkruan: Lumturi!”./Panorama Plus