Arbana Osmani rrezikon! Hipën mbi hekura në muajt e fundit të shtatzënisë: Kështu jam unë…

Moderatorja ka postuar një foto ku shihet e ulur në hekura e po mbahet te cepi i murit që ka pranë. Duhet pranuar se vendi ku është ulur Arbana është mjaft me rrezik e sidomos për të që është dhe shtatzënë.

Moderatorja Arbana Osmani është në pritje të ëmbël për herë të dytë dhe duket se po e shijon në maksimum këtë periudhë.
Aktualisht ajo ndodhet me pushime në jug të vendit, e shoqëruara nga partneri Eduart Grishaj dhe djali i saj Jon.

Edhe pse është duke mbajtur në bark fëmijën e dytë, asgjë nuk e ndalon Arbanën që ti shijojë pushimet në maksimum dhe të bëjë fotot e duhura për Instagram. Moderatorja ka postuar një foto ku shihet e ulur në hekura e po mbahet te cepi i murit që ka pranë. Duhet pranuar se vendi ku është ulur Arbana është mjaft me rrezik e sidomos për të që është shtatzënë.

‘Kështu jam unë, marr përsipër rrezikun’ – shkruan moderatorja krahas fotos.

Me siguri Eduarti ka qënë i pranishëm dhe do e ketë ndihmuar Arbanën teksa është ngjitur deri aty dhe e anasjellta.

(A.B)/Dosja.al