Anxhela Peristeri hollon belin, shikoni si duket pas heqjes së kileve

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka arritur të ketë belin e ëndërruar. E veshur me xhinse pas trupit dhe këtë bluzë golf, ajo duket vërtet elegante në rrugë. Një ndryshim i madh ky duke pasur parasysh Anxhelën me disa kile më shumë. Këngëtarja ka treguar se dieta e ndërthurur me palestrën e kanë transformuar në këtë mënyrë. Provojeni dhe ku nëse keni nevojë të largoni disa kile nga trupi juaj!