Anna Lika e djeg fare për 25-vjetor, fotot nga festa me mikeshat seksi

Aktorja simpatike Anna Lika, ka festuar mbrëmë ditëlindjen e saj të 25-të. Ajo ka postuar në orët e para të mëngjesit ambientin dhe mënyrën se si është organizuar festa, ku vërtet duket se e ka djegur fare ditë e saj të lindjes.Anna shihet shumë e lumtur mes miqve dhe mikeshave të saj seksi, mes të cilave u pane disa personazhe të njohur. Miq, fishekzjarre, tullumbace, shumë drita e lule dominuan në dekorin e festës për ditëlindjen e mbesës së motrave, Inis dhe Ingrid Gjoni.