Anjeza Branka e dashuruar? Dërgon mesazh të koduar nga New York-u

Këngëtarja Anjeza Branka ndodhet për festa në Neë York. Super në formë dhe e kuruar ajo poston shpesh foto më Instagram ku tregon si po ja kalon në SHBA. Në një foto ndërsa është duke shijuar një gotë verë të bardhë ka shkruar diçiturën “Një gotë për ty…”, siç është dhe titulli i një prej këmgëve të njohura te Ledri Vulës. A mos ndoshta Anjeza është dashuruar dhe këtë mesazh të koduar ia dërgon njeriut të zemrës një distancë? Kjo mbetet për t’u parë.