Angelina Jolie i vë syrin një burri të martuar, ai është Robert Downey Jr

Protagonistja e “Mr.and Ms.Smith” ka drekuar e darkuar së fundmi me protagonistin e Iron Man, Robert Downey Jr, për të diskutuar mbi bashkëpunime të mundshme dhe projekte të reja kinematografike. Por burime pranë Angelina tregojnë se ajo mund ta ketë pak më shumë qef se sa thjesht si një bashkëpunues yllin e Avangers. Asaj i pëlqen tej mase humori i tij dhe duke qenë se ata kanë ndjekur pothuajse të njëjtën rrugë në Hollyvood, aktorja po gjen shumë të përbashkëta me të. Megjithatë Robert është lumturisht i martuar dhe ka dy fëmijë me bashkëshorten e tij, por nëse Angelina ja ka vënë vërtet syrin mbase nuk do të jetë dhe aq e vështirë për të, shkruan Lapsi.al. Duke konsideruar që Brad ishte gjithashtu i martuar me Jennifer Aniston kur ai u njoh me Angelina Jolie.