Angelina Jolie dhe The Weeknd nxisin sërish thashethemet për romancë

Angelina Jolie vazhdoi të nxisë thashethemet e romancës me The Weeknd duke dalë për darkë me të në Giorgio Baldi në Santa Monica të shtunën mbrëma.

Nëna e gjashtë fëmijëve, dhe këngëtari kanadez, kaluan dy orë e gjysmë brenda një pjese private të restorantit luksoz italian.

Angelina mbërriti në restorantin e veçantë veçmas nga The Weeknd, por u largua me të pas ngrënies.

Jolie mbante një pallto të zezë me ngjyrë të zezë, dhe një çantë Yves Saint Laurent.

Weeknd u koordinua me të, me një xhaketë të zezë, xhinse të ngushta dhe çizme.

Më 10 korrik, Jolie dhe The Weeknd u fotografuan të dy duke ndjekur të njëjtin koncert privat në Los Angeles.

Aktorja kërkoi divorc nga burri i saj i tretë Brad Pitt në vitin 2016, ndërsa The Weeknd më herët kishte romance me Selena Gomez dhe Bella Hadid.

Të enjten e kaluar, Angelina dhe Brad Pitt zgjidhën mosmarrëveshjen e tyre ligjore mbi pasurinë dhe verën franceze të tyre prej 164 milionë dollarësh, Chateau Miraval.

Më 1 shtator, avokatët e Brad paraqitën një peticion në Gjykatën Supreme të Kalifornisë për një rishikim të çështjes së kujdestarisë së ish-çiftit pas skualifikimit ‘të padrejtë’ të gjyqtarit John Ouderkirk.