Angela Martini ndryshon pak stilin e flokëve dhe s’njihet më

Bukuroshja me origjinë nga Shkodra Anxhela Martini është kthyer sërish në vëmendjen mediatike që pas dasmës së saj me biznesmenin rumun.Ajo ka publikuar këto kohë disa video mjaft sensuale ku duket se i rikthehet modelimit. Megjithatë këtë herë ajo na ka surprizuar me pamjen e saj, shkruan Express. Në një foto që ka publikuar në rrjete sociale, Anxhelën e shohim me pamje të ndryshuar.Ajo shfaqet me flokë të zeza duke theksuar kështu më tepër tiparet e saj. Modelja duket më në formë se kurrë teksa pozon në mënyrë sensuale.