Angela Martini kjo grua miliarderi, shikoni si e kënaq ai për ditëlindje

Modelja seksi Anxhela Martini ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale momente nga ditëlindja e saj dhe surprizave që bashkëshorti kishte përgatitur për të. Përveç organizimeve gjatë ditës, Dragos është kujdesur që edhe nata të jetë e magjishme për Anxhelën.
Ajo ka publikuar një foto ku në plazh shfaqet një instalim mjaft i madh ku shkruan: “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, sipas Express. Dragos tregohet gjithnjë mjaft romantik dhe detajist për të kënaqur bashkëshorten e tij me origjinë shqiptare. Dhe duket se statusi i gruas së miliarderit po i shijon Angelës, e cila tashmë është tërhequr nga karriera si modele.