Angela Martini ka lindur për qejf, shikoni si e shijon muajin e mjaltit me burrin e pasur

Angela Martini dhe bashkëshorti Dragos Savulescu po kalojnë muajin e mjaltit në Seychelles. Modelja e njohur që tashmë i kanë dhënë fund karrierës po shijojnë këto ditë në intimitet, për t’iu gëzuar martesës. Momentet më të bukura po i ndajnë me miqtë, nga videot provokuese të Angelës, deri tek pozat seksi të multimiliarderit rumun dhe producentit të filmave tashmë në SHBA, Dragos.