Angela Martini i bën komshinjtë të dalin në dritare dhe me të drejtë

Angela Martini ka publikuar një video shumë seksi nga ballkoni i shtëpisë së saj dhe komshinjtë nuk kanë arritur t’i rezistojnë dot.

E veshur seksi, pa reçipeta dhe me kombinime që i nxjerrin në pah më të mirat e saj, Angela na tregoi edhe që komshinjtë e shijuan spektaklin.

Në video shfaqen dy djem që kanë dalë në ballkonin përballë dhe e shohin.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan ajo me shaka.

Po ju do dilnit në ballkon po të kishit një komshije si Angela?/revistawho.com