Anais Lika djeg Instagramin, bën ndryshimin drastik

Anais Lika, konkurrentja e spektaklit “Dance with me” ka bërë ndryshimin drastik me rastin e festave të fundvitit. Mbesa aktore e motrave Inis dhe Ingrit Gjoni ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke i bërë të kuqe të zjarrtë. Ajo ka postuar fotot me pamjen e re në Instagram, ku dhe ka marrë shumë komplimente për pamjen e re.