Ana humoristike e dasmës VIP, dhëndri Bes Kallaku vishet si femër…

Bes-Kallaku-2

Dasma VIP më e komentuar e para pak ditëve ishte ajo me aktorit të humorit, Bes Kallaku dhee këngëtares Xhensila Myrtezaj. Por përveç luksit dhe sharmit të ceremonisë martesore, dasma kishte edhe anën e tij humoristike. Aktori ka publikuar një foto të realizuar gjatë setit fotografik, ku shfaqet mjaft komik dhe i veshur si nuse. Në rolet e tij në “Portokalli”, ai shpesh ka bërë role femrash, por me vello nusesh nuk ishte parë kurrë.