Amber Rose, në pritje të fëmijës së dytë

Amber Rose është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Modelja njoftoi lajmin në një postim në Instagram të mërkurën.

Amber-Rose-2

Ajo publikoi një foto të barkut të saj të rrumbullakosur ndërsa vizitohej në spital. “AE dhe unë jemi të lumtur për foshnjën që do vijë,” shkroi ajo. Ndërsa zbuloi edhe gjininë e fëmijës: “Sebastian do të jetë kaq i lumtur që do bëhet me vëlla.” Modelja është nënë e djalit Sebastian, 6 vjeç me ishin Wiz Khalifa.