Amarda Toska zbulon sekretin, ja ç’bën për të rikthyer linjat pas lindjes

Prej më shumë se një muaji moderatorja Amarda Toska ka sjellë në jetë vajzë e saj Sia. Përveç kujdesit për të dhe për Joelin, Ami nuk lë pas dore as rikthimin në linjat e dikurshme.Express shkruante se mëngjesin e të hënës ajo e ka nisur të bëjë vrap në ajër të pastër dhe këtë ja ka treguar ndjekësve të saj përmes një video live në Instagram.