Amarda Toska rrëfen të pathënat e familjes VIP

E ftuara speciale e emisionit “Xing me Ermalin” për këtë fundvit do të jetë as më shumë e as më pak se vetë Amarda Toska, bashkëshortja e Ermalit. Në trailerin e emisionit të publikuar në Instagram pak minuta më parë nga vetë Ermali duket se intervista e Amit në studio ka shkuar më së miri, madje ajo ka zbuluar edhe disa “sekrete” të vogla familjare.

Ami-Toska-2

Mes të qeshurave Ami ka zbuluar publikisht se Ermali ka qarë pafund në dasmën e tyre teksa tregonte se si ajo bënte shooping. “Pak si ‘Pretty women’ duke zgjedhur rrobat… Të qarë që ka bërë Ermal Mamaqi në dasëm…, u shpreh Ami teksa Ermali pohonte duke thënë “Jaa…” Veç kësaj çifti ka zbuluar për herë të parë edhe fytyrën e Sia-s kur sa kishte lindur dhe takimin e parë emocionues me Joelin. Ndërkohë pyetja interesante që Ermali i bëri Amit “Si është yt shoq në shtrat?” ka mbetur akoma pa përgjigje dhe do na duhet të presim transmetimin e emisionit që të marrim vesh përgjigjen e saj.

View this post on Instagram

Nesër ju ftoj të ndiqni emisionin e bërë me më shumë dashuri deri më sot… @amardatoska 😍😍😍 ora 21 40

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on