Almeda Abazi zyrtarisht e martuar, dalin fotot e para të çiftit

Almeda Abazi dhe aktori i famshëm turk, Tolgahani Sayısman, i njohur si Çenari kurorëzuan dashurinë e tyre ditën e djeshme në Beverly Hills. Ndërkohë sapo kanë dalë fotot e para të çiftit, të cilët duken shumë të lumtur teksa pozojnë së bashku me të afërmit dhe rrethin e tyre më të ngushtë miqësor. Ceremonia duket private por e mrekullueshme për nga mënyra e organizimit.