Almeda Abazi thyen mitin e shtatzënisë, shikojeni ç’ka bërë!

Almeda Abazi ka zgjedhur që kët periudhë të bukur të jetës së saj, ta ndajë edhe në rrjetet sociale me ndjekësit.

Almeda-Abazi-2

Almeda ndan herë pas herë foto me barkun e rrombullakosur por kësaj herë ajo i ka habitur ndjekësit e saj. Ajo shfaqet me flokët bjond të prera shkurt dhe me baluke duke thyer “rregullin” e shtatzënisë. Nuk e dimë nëse ka vendosur paruke apo janë flokët e saj të vërtetë, por ajo nuk duket aspak si Almeda që jemi mësuar të shohim gjithmonë./Lapsi.al