Almeda Abazi bëhet bionde dhe të gjithë ngrinë para Instagramit!

Është e pamundur t’i mendojmë disa vajza të bukura zeshkane, si bionde.

I tillë është edhe rasti i ish-Miss Shqipërisë e tani edhe aktores Almeda Abazi, të cilën gjithë këto vite e kemi fiksuar si zeshkanen me flokë të gjatë. Ajo ka publikuar në Instagramin e saj një fotografi, me flokë të verdha e krejt të shkurtra! Por jo. Nuk ka ndryshuar stil flokësh mos u merakosni. Ajo vetëm sa ka vënë një paruke për provë, ndërsa edhe fansave të saj të Instagramit u ka thënë të mos shqetësohen, shkruan Prive. Abazi që është e martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman, dhe po pret të bëhet nënë për herë të parë nënë e një djali.