Alketa Vejsiu e ka kaluar Covid-19, moderatorja rrëfen përballjen me të

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, ka zbuluar me një postim të fundit në “Instagram” se e ka kaluar virusin Covid-19. Për fat të mirë, Alketa nuk ka patur simptoma të rënda megjithatë ajo bën thirrje që të gjithë të mbajnë maskat e të respektojnë rregullat.

“Coronen e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javesh! Qendrova 14 dite ne izolim ne shtepi. Jam mire per fat?

Kam degjuar raste vertete te renda dhe lutem cdo dite qe Zoti te mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Corona nuk eshte shaka. Kujdesuni per veten!??

Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete!”, shkruan Alketa Vejsiu krahas disa fotove nga Stambolli.

https://www.instagram.com/p/CGjoGYCHV6j/?utm_source=ig_embed