Alessio Alia bëhet me djalë, modeli ndan momentet nga salla e lindjes

Modeli i njohur shqiptar Alessio Aliaj është bërë baba për herë të dytë. Mëngjesin e ditës së sotme ka ardhur në jetë djali i parë për Alessio dhe Katherin. I porsalinduri është pagëzuar me emrin Elijah Zayn Alia. Çifti shfaqet shumë i lumtur për gjithçka po përjeton në këto momente.Kujtojmë se dy të rinjtë kanë edhe një vajzë të quajtur Jolie Rose Aliaj, e cila pak muaj më parë festoi 1-vjetorin e lindjes sipas Who.