Alesia Bamit i del zogu në ekran, momenti me pullë të kuqe gjatë kërcimit

Alesia Bami është një nga velinat seksi të programit investigativ “Stop”, të cilën e shohim çdo mbrëmje në “Tv Klan”. Gjatë një prej performancave asaj i është dashur të ngrejë këmbën lart, e quajtur ndryshe sparkata. Por shpesh herë këto kërcime hasin në incidente të sikletshme, ashtu siç i ka ndodhur kërcimtares dhe modeles 18-vjeçare. Intv.al ka publikuar pozat me pullë të kuqe të Bamit, pasuar me komente të tipit “Zogu për pak sa nuk ka dalë fare nga kafazi”.