Alesia Bami rrëzohet në dhomën e hotelit, ja video që bëri “namin”

Balerina Alesia Bami është bërë pjesë e një episodi tepër qesharak Teksa ndodhej në një dhomë hoteli, duke xhiruar për puntatën e radhës së emisionit “E Diell”, ajo tentoi të ulej në një lisharëse të improvizuar brenda dhomës.

Por në këtë moment, teksa ajo bën lëkundjen e parë, lisharsja humbet baraspeshën dhe balerina bukuroshe rrëzohet keqas.

Ky moment nuk mbeti pa u transmetuar në rubrikën “Trotuar”, ku të gjithë të ftuarit shpërthyen në të qeshura. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon.