Aldon Lipe feston 45 vjetorin, surpriza që i bëri familja për ditëlindje

Drejtuesi i “Aldo Morning Show”, Aldon Lipe ka festuar 45 vjetorin e lindjes. Bashkëshortja e tij Ketiona i ka bërë surprizë një tortë në formë. e radios, ku shkruhet emri i tij dhe radio nr. 1. Aldo e ka postuar foton e surprizës nga familja në ditën e rëndësishme të jetës së tij.