Albërie Hadërgjonaj s’i reziston dot tundimit, pozon nxehtë nga shtrati

Alberie-Hadergjonaj-2

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj ka lënë pa fjalë ndjekësit me me një pozë të nxehtë nga shtrati, që ka publikuar në InstaStory. Me veshjen sensuale të kuqe, Albëria duket më seksi se kurrë më parë. E kuruar në maksimum në pamje, ajo na tregon me këtë foto se rinia është e përjetshme për ato vajza e zonja që dinë ta duan dhe ta trajtojnë mire veten. /Story.al/