Albërie Hadërgjonaj huton burrat me dekoldenë

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj ka qenë e ftuar të këndojë në një koncert në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. E veshur me një fustan në ngjyrën jeshile ajo bie në sy për dekoldenë e bollshme. Format e plota duket se kanë hutuar dhe burrat pranë të cilëve, Albërie ka pozuar shumë seksi. /Story.al/