Albërie Hadërgjonaj duet me Fatmir Sufën, klipi me mbretin e Instagramit bëhet hit në pak kohë

Albërie Hadërgjonaj së fundi ka sjellë këngën e re “1 shans” me mbretin e Instagramit Fatmir Sufa, një duet që është shndërruar në hit në Youtube brenda një kohe të shkurtër. Kishte kohë që këngëtarja Albërije Hadërgjonaj paralajmëronte projektin e saj më të ri muzikor, ku u rikthey në formë mjaft të mirë fizike. Nëse klikoni në Youtube do të shihni se klipi ka marrë mijëra klikime, një këgnë ritmike me kompozim të Alban Furtunës dhe tekst të Gussit dhe Fatmir Sufës. “1 shans” vjen në kanalin YouTube edhe me një klip mjaft të veçantë, në të cilin këngëtarja shfaqej seksi ndërsa Fatmiri si një zotëri i vërtetë.

https://www.youtube.com/watch?v=zx2VVinz9us