Albana Osmani me fustan transparent, pozat hot në studion e Fadil Berishës

Një nga opinionistet e “Top Show magazine”, Albana Osmani ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për projektin e mështetjes së fëmijëve shqiptarë përmes “You are a sunflower”. Me këtë rast ka realizuar dhe një set fotosh hot, në studionin e fotografit të famshëm në SHBA, Fadil Berisha. Përveç modelit dhe ngjyrës ndryshe të flokëve, që i japin një tjetër pamje interesante portretit të saj, Albana bën përshtypje për linjat e bukura që duken poshtë fustanit të zi transparent. Ajo bie në sy për gjoksin në formë, dhe që duket bukur poshtë këtij fustani.