Alban Skënderaj dhe Miriam Cani flasin për martesën e shumëpritur tashmë si prindër

Ndonëse janë bashkë prej vitesh, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ende nuk ka bërë një dasmë. Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree”, gazetari Eraldo Rexho e ka ngacmuar Miriamin duke e pyetur se kur do të martohen. “Do të vijë edhe ajo së shpejti. Mos u shqetëso!”, ka treguar Miriami duke zbuluar kështu se ata kanë filluar të planifikojnë dhe se ndoshta shumë shpejt do të kemi një dasmë. Ata janë prindër të një vajze bukur e cila quhet Amelie. /Gazeta Liberale