Aktorja me famë botërore frymëzohet nga Bleona, pozon me veshjen e saj në…

Këngëtarja Bleona Qereti njihet stilin e saj ekstravagant. Ajo është shfaqur në shumë evente të mëdha botërore dhe gjithmonë ka qenë në qendër të mediave për shkak të veshjes.

Bleona-3

Dhe duket se aktorja e famshme Gwyneth Paltrow është frymëzuar pikërisht nga veshja e Bleonës në Grammys 2015.

Paltrow pozoi për kopertinën e Harper’s Bazaar pothuajse me të njëjtën veshje.

Bleona-4

Ky detaj është vënë re menjëherë nga këngëtarja, e cila menjëherë e ka ndarë me fansat e saj duke treguar se ishte ajo që e veshi e para.

Veshjet e tyre janë pothuajse identike. Të dyja janë metalike, por në ndryshim nga veshja e aktores që është rozë, Bleona e ka me nuanca kafe.

https://www.instagram.com/p/B7CWV3bJ4D-/?utm_source=ig_embed