Aktorja amerikane bën ndërhyrje estetike në vaginë: “Tani e kam perfekte…”

Farrah Abraham është nëna 26 vjeçare e një vajze, e cila ndezi Instagramin ditën e djeshme. Aktorja amerikane ka kryer një operacion në zonën intime për të bërë labiaplasty (ndërhyrja estetike për zbukurimin e vaginës), dhe këtë operacion e ka ndarë edhe më ndjekësit e saj, duke bërë live gjatë kohës së operacionit. I gjithë operacioni kushtoi $2,700. Pas përfundimit të ndërhyrjes Farrah u shpreh: “Duket perfekte, jam perfekte, vagina ime tani është perfekte”. Kujtojmë që ndërhyrjet estetike në vaginë janë tendenca më e fundit në kirurgjinë plastike. /Story.al/