Aktorja 42-vjeçare bëhet nënë për herë të parë në fshehtësi të plotë

Diane Kruger është bërë nënë për herë të parë. Aktorja 42-vjeçare dhe i dashuri i saj Norman Reedus, e kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku, konfirmon një burim për Us Ëeekly, sipas Prive. Nëse nuk e dini, në maj, u raportua se Diane dhe 49-vjeçari ishin duke pritur fëmijën e tyre të pare, ndërkohjë që nuk u fotografua deri në mes të gushtit. Diane dhe Norman kurrë nuk e konfirmuan lajmin për publikun. Aktori është gjithashtu baba i një djali 18-vjeçar të cilin e ka me ish të dashurën Helena Christensen.