Aktori skena të nxehta në jaht me të fejuarën 16 vite më të re

Idris Elba dhe e fejuara e tij 16 vjet më e re, Sabrina Dhowre, janë bashkë për më shumë se një vit. Megjithatë, aktori 45 vjeçar dhe modelja 29 vjeçare dukeshin më të dashuruar së kurrë në Ibiza, sipas TCH. Çifti i famshëm është fotografuar këtë fillim jave duke kaluar momente romantike në një jaht luksoz në ishullin spanjoll.