Aktorët e njohur turk ribashkohen pas 11 vitesh për një projekt të ri

Mediat turke kanë raportuar së fundmi se aktorët Kivanc Tatlitung dhe Beren Saat do të ribashkohen për një projekt të ri.

Sipas tyre , aktorët do të marrin pjesë në serialin ‘Kral Kaybederse’ por ende nuk dihet se cilat do të jenë rolet e tyre.

Beren dhe Kivanc kanë bashkëpunuar më parë për serialin e njohur turk ‘Dashurie e ndaluar’ e cila u transmetua 11 vite më parë.