“Ajo po plaket”/ Lorik Cana nuk ka urim, por konstatimin për bashkëshorten që ka ditëlindjen

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana prej vitesh është i martuar me arkitekten italiane, Monika. Ditën e sotme ajo ka ditëlindjen dhe mënyra që ka zgjedhur Loriku për ta uruar, ndoshta disa vajzave nuk do ju pëlqejë, por duke ditur natyrën e çiltër të arkitektes, ky urim do ja zbukurojë ditën, shkruan Ëho. Futbollisti shqiptar ka publikuar një foto në ‘Instastory’ dhe e shoqëron me shkrimin “Po plaket”. Ndërkohë në fytyrën e tij bën një mimikë, e cila nënkupton që e gjitha është një shaka. Prej 3 vitesh çifti janë bërë prindër të një djali të quajtur Bojken.