Agron Llakaj feston si vjehërr

Aktori dhe moderatori i njohur i spektaklit të humorit “Al Pazar” ë “Vizion Plus”, e ka pritur Vitin e Ri 2018 me familjen e plotë, bashkëshorten, djalin me nusen e vajzën me burrin, dhe fëmijën e tyre. Në foton që uron festat, Llakaj duket një kryefamiljar i lumtur në rolin e vjehrrit.