Afërdita Dreshaj lë pa fjalë me transparencën

Pas konfliktit mediatik me reperin e “BabaStars” Agona Amigën, e cili deklaroi se ajo ishte vajza që i prishi martesën, modelja Afërdita Dreshaj kësaj here me praninë e saj në Tiranë ka gjetur një mënyrë ndryshe provokimi. Ajo ka lënë pa fjalë të pranishmit e shumtë VIP që parakaluan në tapetin e kuq të “Top Music Awards”, pasi ekspozoi linjat poshtë një fustani nude dhe transparent, që i nxirrte në pah elegancën. Ajo tashmë po punon për një projekt të ri muzikor, një këngë për detajet e së cilës ka vendosur të mos flasë.