Adrola Dushi nderohet për kontributin në fushën e modelingut shqiptar

Adrola Dushi, padyshim që është një ndër femrat më të bukura shqiptare!

Ish -missi që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, asnjëherë nuk e ka harruar vendlindjen e saj dhe kontributin për kulturën e Mirditës, kudo që ka marrë pjesë, në eventet kombëtare apo ndërkombëtare si përfaqësuese e Shqipërisë.

Për këtë arsye, sot Adrola është nderuar nga Bashkia e Mirditës, e cila ia dhuroi Stemën e Artë të Bashkisë Mirditë!

Adrola është renditur si gruaja e parë mirditore që i jepet kjo stemë e artë me simbolet mirditore.

Modelja gjeti rastin për të falenderuar publikisht Kryetarin e Bashkisë Mirditë Z. Ndrec Dedaj, përmes një postimi në Instagram, të cilin mund ta lexoni të plotë në postimin e mëposhtëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

/Prive.al