Adelina Tahiri së shpejti nënë me biznesmenin 50 vjeçar: Bebi është…

Prej disa kohësh përflitet për një shtatzëni të mundshme të këngëtares Adelina Tahiri. Vetë ajo nuk e ka konfirmuar këtë lajm deri ditën e sotme, ku me anë të një fotoje në Instagram, ka zbuluar edhe gjininë e bebit. “Është djalë”, shkruan Adelina, teksa e shoqëron me një “emoji” (ikonë) engjëlli. Këngëtarja u martua disa kohë më parë me biznesmenin 50 vjeçar nga Maqedonia, dhe duket se gjërat po i shkojnë shumë mire në jetën e saj në çift.