Adelina Tahiri kritikohet rëndë nga fansat: “Dukesh si transvestit…”

Njerëzit e njohur të showbizit, përveç se të adhuruar, vihen shpesh edhe në fokus të kritikave të fansave të tyre.

Kjo ka ndodhur edhe me këngëtaren shqiptare Adelina Tahiri. Në një foto që këngëtarja ka publikuar në ‘Instagram’, ajo ka marrë kritika të ashpra nga ndjekësit e saj.

Fansat e akuzojnë Adelinën për operacione plastike dhe akoma më tepër e quajnë atë jo të bukur ose edhe ‘transvestit’.

Adelina-2

Komente të tilla si: “Nuk ke fare bukuri, dukesh si transvestit”, “Edhe hunda të është fryrë prej salikonit”, etj kanë vërshuar në fotot e fundit të kënëgatres.

Fansat mendojnë se Adelina dukej me e mirë dhe më origjinale përpara se të bënte operacione plastike.